Produkty

Kondycjoner AL-3

Kondycjoner AL-3

AL-3 świetnie się sprawdza w zestawach z wzmacniaczami lampowymi i konstrukcjami tranzystorowymi, z dużymi transformatorami.
Uspokaja prace układu zasilania w amplitunerach, wzmacniaczach oraz źródłach. Wprowadza spokój i precyzję. Poprawia przestrzeń i dynamikę. Zwiększa poczucie lokalizacji. Precyzyjnie kontroluje niskie rejestry. Szerokość sceny nabiera rozmachu.

Kondycjoner AL-5

Kondycjoner AL-5

Piątka od Acoustic Dream skierowana jest do wymagających. Wyżyłowane parametry, jakość wykonania i gen dyrygenta.
Poprawia stereofonię, lokalizację instrumentów. Buduje przestrzeń o gęstym powietrzu. Po mistrzowsku kontroluje pasmo w niskich, średnich i wysokich rejestrach pasma.

Kondycjoner AL-1

Kondycjoner AL-1

Jedynka. Początek i uśmiech. Pojawia się ciemne tło. Pojawia się precyzja w znanych utworach. Pojawiają się szczegóły w „naszych kawałkach”, które wcześniej były „niedosłysyszane”. Dźwięk zaczyna się „słuchać” wzmacniacza.
AL-1 - wzmacniacze, źródła cyfrowe i analogowe. Znany nam system stereo zaczyna nowe „życie”.
Zabezpiecza i wprowadza uśmiech do Naszego muzycznego świata.

Listwa zasilająca "0"

Listwa zasilająca "0"

ZERO KOMPROMISÓW.
Podstawą dla stworzenia zero była niechęć wielu użytkowników sprzętu audio do typowych kondycjonerów sieciowych. Zero nie posiada układów RLC.
Pierwszym ważnym zadaniem rodziny zero jest ochrona przed przepięciami. Zastosowany układ kilkakrotnie przewyższa parametrycznie wymagany poziom ochrony od tego kreowanego przez przepisy.