9 marca w warszawskim salonie firmy Marantz odbyła się premiera najnowszego, flagowego systemu serii 10. Odtwarzacz SA-10 i wzmacniacza PM-10 oferują przełomową technologię audio zaprojektowaną by dostarczyć najlepsze możliwe brzmienie z formatów wysokiej rozdzielczości oraz CD. Nowy zestaw jest tak zaawansowany zarówno pod względem technologii, jak i wydajności, że Marantz określa go mianem The New Reference. Warto nadmienić, że salon firmowy położony w samym centrum Warszawy, przy ulicy Poznańskiej, jest właściwie jedynym na świecie sklepem Marantza przeznaczonym typowo dla konsumentów, więc lokalizacja tego wydarzenia nie była przypadkowa. Gościem specjalnym imprezy był legendarny projektant i przedstawiciel firmy - Ken Ishiwata.

Czytaj więcej...

14 lutego będziemy mogli posłuchać nowej płyty Anny Marii Jopek. Materiał na "Minione" nagrany został z legendarnym pianistą kubańskim Gonzalo Rubalcabą i jego jazzowym trio, a tymczasem w studiu U22 odbyło się śniadanie połączone z premierowym odsłuchem nowego albumu. Na płycie oprócz Anny Marii Jopek usłyszymy jednego z największych improwizujących pianistów naszych czasów - Gonzalo Rubalcaba. Jest on również odpowiedzialny za produkcję i aranżacje. Pozostali dwaj muzycy to perkusista Ernesto Simpson i basista Armando Gola. Płyta została zarejestrowana w legendarnym studio nagraniowym The Hit Factory w Miami na Florydzie.

Czytaj więcej...

Dzięki uprzejmości Studia U22 oraz firmy Horn Distribution, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w odsłuchach najnowszego albumu Depeche Mode - "Spirit" - na hi-endowym systemie audio. Impreza w gronie audiofilów, dziennikarzy i specjalistów z branży audio była jednym z cyklu spotkań w U22, a w prezentowanym systemie pracowały między innymi urządzenia marki Audio Research, odtwarzacz sieciowy Lumin U1 i premierowe kolumny Sonus Faber Serafino Tradition, a całość zasilana była przez flagowy kondycjoner sieciowy Acoustic Dream Ag-1 wraz z kompletem kabli zasilających Acoustic Dream.

Czytaj więcej...

Portal Infoaudio opublikował właśnie artykuł będący rezultatem naszego krótkiego spotkania w warszawskim salonie Hi-Ton Home of Perfection, gdzie prezentowaliśmy nasze kondycjonery i kable zasilające. Prezentacja była w zasadzie kontynuacją odsłuchów systemu T+A z serii High Voltage, jakie odbyły się w ramach wystawy Audio Video Show 2016. Cały zestaw złożony z odtwarzacza, przedwzmacniacza, dwóch potężnych końcówek mocy i dwóch dodatkowych zasilaczy karmiły prądem nasze kondycjonery i kable sieciowe, a dodatkowo elektronika stanęła na specjalnych stolikach opracowanych od podstaw przez Acoustic Dream.

Czytaj więcej...

Jeszcze dobrze się nie rozkręciliśmy, a już nasze kondycjonery i kable zasilające zostały zaprezentowane publicznie podczas Audio Video Show 2016 - największej wystawy sprzętu audio-video w Polsce i zarazem jednej z najważniejszych tego typu imprez na świecie. Warto zaznaczyć, że była to jubileuszowa i rekordowa edycja wystawy. Choć podczas tego typu odsłuchów akcesoria zasilające nigdy nie grają pierwszoplanowej roli, było to dla nas duże wyróżnienie. Nasze urządzenia zasilały kilka różnych systemów, z których dwa zlokalizowane były na PGE Narodowym, a jeden w hotelu Radisson Blu Sobieski. 

Czytaj więcej...

Niezmiernie miło nam poinformować, że kondycjonery i kable zasilające marki Acoustic Dream są już dostępne w salonie Hi-Ton Home of Perfection w Warszawie przy ulicy Pańskiej 75. Po pierwszych odsłuchach właściciele tego niezwykłego miejsca postanowili umieścić akcesoria Acoustic Dream na półkach i w swoim systemie odsłuchowym. Cieszymy się, że nasze produkty będą prezentowane w jednym z najładniejszych salonów audio w Polsce. Hi-Ton to miejsce, w którym można znaleźć najciekawszy sprzęt na rynku, zarówno ten przeznaczony dla początkujących audiofilów, jak i ekstremalnie hi-endowy.

Czytaj więcej...

Nasi partnerzy

Hi-Ton Home of Perfection

StereoLife

AudioStyl

Nasze produkty

  • Ag-1

    Kolejną rodziną produktów marki Acoustic Dream są kondycjonery z serii Ag. Obecnie dostępny jest...

  • Cu-1

    Podstawą dla stworzenia filtrów sieciowych serii Cu była chęć zabezpieczenia urządzeń...

  • Cu-2

    Podstawą dla stworzenia filtrów sieciowych serii Cu była chęć zabezpieczenia urządzeń...