Zmęczeni, ale jak zwykle naładowani pozytywną energią, z niekłamaną ulgą w głosie, parafrazując klasyka , możemy powiedzieć „wystawa, wystawa i po wystawie”, czyli po Audio Video Show 2018. Wystawie na swój sposób wyjątkowej, m.in. ze względu na to, że „naszej” – rodzimej, to w dodatku o na tyle ugruntowanej pozycji w audiofilskim kalendarzu, że nawet iście mordercza konkurencja przypadających na ostatni weekend imprez (m.in. Tokyo International Audio Show (TIAS), Hi-Files Show Serbia, paryski SALON HAUTE FIDELITE) niespecjalnie była w stanie zagrozić niezwykle licznie przybyłym zagranicznym gościom.

Czytaj więcej...

Niezmiernie miło nam poinformować, że w magazynie Hi-Fi ukazał się artykuł o Acoustic Dream. Redaktorowi serdecznie dziękujemy za docenienie nas i umieszczenie w magazynie, oraz wszystkich naszych klientów serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu. Pod spodem pozwoliliśmy sobie zacytować fragment artykułu o nas. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

"The Acoustic Dream Ag1 power conditioner is a hand
assembled  lter and conditioner designed for very heavy
duty use, and partners well with T+A’s high voltage
electronics. It costs roughly £7,500 and is extremely well
respected by those in the know in Poland."

 

Czytaj więcej...

Po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w Audio Video Show, które odbyło się poraz kolejny w Warszawie. Na wystawie pokazywaliśmy sprzęt naszej produkcji, który przypadł do gustu uczestnikom wystawy.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Czytaj więcej...

W ramach cyklu "Piątki z Nową Muzyką" w warszawskim studiu U22 odbyło się wyjątkowe spotkanie z zespołem Me And That Man. Za tajemniczą, niewiele mówiącą szerszej publiczności nazwą, skrywają się dwie wielkie postaci polskiej sceny - Adam "Nergal" Darski i John Porter. W wyniku zderzenia tych osobowości, powstał bardzo wciągający projekt muzyczny. Spotkanie w U22 uświetnił występ na żywo, odsłuch albumu "Songs of Love and Death" oraz wywiad poprowadzony przez Dyrektora Muzycznego radiowej Trójki - Piotra Metza.

Czytaj więcej...

9 marca w warszawskim salonie firmy Marantz odbyła się premiera najnowszego, flagowego systemu serii 10. Odtwarzacz SA-10 i wzmacniacza PM-10 oferują przełomową technologię audio zaprojektowaną by dostarczyć najlepsze możliwe brzmienie z formatów wysokiej rozdzielczości oraz CD. Nowy zestaw jest tak zaawansowany zarówno pod względem technologii, jak i wydajności, że Marantz określa go mianem The New Reference. Warto nadmienić, że salon firmowy położony w samym centrum Warszawy, przy ulicy Poznańskiej, jest właściwie jedynym na świecie sklepem Marantza przeznaczonym typowo dla konsumentów, więc lokalizacja tego wydarzenia nie była przypadkowa. Gościem specjalnym imprezy był legendarny projektant i przedstawiciel firmy - Ken Ishiwata.

Czytaj więcej...

14 lutego będziemy mogli posłuchać nowej płyty Anny Marii Jopek. Materiał na "Minione" nagrany został z legendarnym pianistą kubańskim Gonzalo Rubalcabą i jego jazzowym trio, a tymczasem w studiu U22 odbyło się śniadanie połączone z premierowym odsłuchem nowego albumu. Na płycie oprócz Anny Marii Jopek usłyszymy jednego z największych improwizujących pianistów naszych czasów - Gonzalo Rubalcaba. Jest on również odpowiedzialny za produkcję i aranżacje. Pozostali dwaj muzycy to perkusista Ernesto Simpson i basista Armando Gola. Płyta została zarejestrowana w legendarnym studio nagraniowym The Hit Factory w Miami na Florydzie.

Czytaj więcej...

Dzięki uprzejmości Studia U22 oraz firmy Horn Distribution, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w odsłuchach najnowszego albumu Depeche Mode - "Spirit" - na hi-endowym systemie audio. Impreza w gronie audiofilów, dziennikarzy i specjalistów z branży audio była jednym z cyklu spotkań w U22, a w prezentowanym systemie pracowały między innymi urządzenia marki Audio Research, odtwarzacz sieciowy Lumin U1 i premierowe kolumny Sonus Faber Serafino Tradition, a całość zasilana była przez flagowy kondycjoner sieciowy Acoustic Dream Ag-1 wraz z kompletem kabli zasilających Acoustic Dream.

Czytaj więcej...

Portal Infoaudio opublikował właśnie artykuł będący rezultatem naszego krótkiego spotkania w warszawskim salonie Hi-Ton Home of Perfection, gdzie prezentowaliśmy nasze kondycjonery i kable zasilające. Prezentacja była w zasadzie kontynuacją odsłuchów systemu T+A z serii High Voltage, jakie odbyły się w ramach wystawy Audio Video Show 2016. Cały zestaw złożony z odtwarzacza, przedwzmacniacza, dwóch potężnych końcówek mocy i dwóch dodatkowych zasilaczy karmiły prądem nasze kondycjonery i kable sieciowe, a dodatkowo elektronika stanęła na specjalnych stolikach opracowanych od podstaw przez Acoustic Dream.

Czytaj więcej...

Jeszcze dobrze się nie rozkręciliśmy, a już nasze kondycjonery i kable zasilające zostały zaprezentowane publicznie podczas Audio Video Show 2016 - największej wystawy sprzętu audio-video w Polsce i zarazem jednej z najważniejszych tego typu imprez na świecie. Warto zaznaczyć, że była to jubileuszowa i rekordowa edycja wystawy. Choć podczas tego typu odsłuchów akcesoria zasilające nigdy nie grają pierwszoplanowej roli, było to dla nas duże wyróżnienie. Nasze urządzenia zasilały kilka różnych systemów, z których dwa zlokalizowane były na PGE Narodowym, a jeden w hotelu Radisson Blu Sobieski. 

Czytaj więcej...

Niezmiernie miło nam poinformować, że kondycjonery i kable zasilające marki Acoustic Dream są już dostępne w salonie Hi-Ton Home of Perfection w Warszawie przy ulicy Pańskiej 75. Po pierwszych odsłuchach właściciele tego niezwykłego miejsca postanowili umieścić akcesoria Acoustic Dream na półkach i w swoim systemie odsłuchowym. Cieszymy się, że nasze produkty będą prezentowane w jednym z najładniejszych salonów audio w Polsce. Hi-Ton to miejsce, w którym można znaleźć najciekawszy sprzęt na rynku, zarówno ten przeznaczony dla początkujących audiofilów, jak i ekstremalnie hi-endowy.

Czytaj więcej...

Nasi partnerzy

Hi-Ton Home of Perfection

 

AudioStyl

 

SoundRebels micro

highfidelity.pl

 

 

Nasze produkty

  • Al-1

    Kondycjoner Al-1 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-2

    Kondycjoner Al-2 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...

  • Al-3

    Kondycjoner AL-3 Wykonany z formatki Aluminiowej w technologii CNC.  Obudowa tłumiąca drgania. Nogi Firmy...